Přidejte se do naší party

Volné pozice

Automechanik

Náplň práce

  • opravy automobilů
  • servis automobilů

Požadujeme

  • výúční list
  • praxi na obdobné pozici
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost
  • chuť na sobě pracovat
  • nadšení do práce

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu v nově vzniklém servisním centru
  • profesní růst – školení ve školícím centru
  • hlavní pracovní poměr ve stabilní rostoucí společnosti
  • mzdu 28 000 – 52 000 Kč
  • příspěvky na stravování
  • zaměstnanecké slevy
  • účast na firemních akcích
  • a další firemní benefity

Zdeněk Pokorný ml.

ředitel společnosti

Proč Auto Pokorný?

30 let
zkušeností
Příspěvek
na stravování
Firemní
akce
Sick
days

Na čem nám záleží

Na individuálním přístupu k zákazníkům, ale stejně tak ke kolegům, přestože je nás už téměř 150. Každý kolega patří do rodiny Auto Pokorný a pokud má nějaký problém, vše řešíme společně a hledáme řešení.

Naše firma patří k lídrům trhu a pracovat u nás znamená pracovat ve vítězném týmu. Ve stabilní společnosti, která je rodinnou firmou a nevlastní ji žádný holding či nadnárodní skupina. Klademe důraz na příjemné a čisté pracovního prostředí se špičkovým vybavením. V rámci oboru nabízíme nadprůměrná mzdová ohodnocení, osobní prémie, u mechaniků příspěvky za hluk a prašnost.

Poskytujeme zaměstnanecké slevy a pravidelně pořádáme teambuilding. Všichni zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními a stávají se z nich odborníci v oboru. Každého kolegu přijímáme s nadějí, že spolu budeme pracovat mnoho let a budeme tým.

Zajímá mě práce v Auto Pokorný